9 Eylül 2017 Cumartesi

TFF 2. Lig 3. Lig Maçları Hangi Kanalda – Hangi Lig Hangi Kanalda

TFF 2. Lig 3. Lig Maçları Hangi Kanalda
 
 
 
Hangi takımın maçını, hangi televizyon kanalı yayınlıyor....

12.11.2017 Pazar
13:00 Gümüşhanespor-Niğde bld Çay TV
13:30 A.Selçukluspor-sakaryaspor KON TV
13:30 Kastomonuspor-inegölspor M.Karadeniz TV
13:30 nazilli bld-Karşıyaka TVDen
13:30 Manis BB-Bergama Manisa Web TV
14:00 Sinopspor-Eti lisesi AKS TV
14:00 Ünye-Fatsa Bld Altaş TV

AKS TV7Haberaks TV http://www.haberaks.com.tr/canli-yayin.aspx
SinopSpor Maçları.
 
Uydu Frekans : 11855 V 30.000
 
Ton TV- rtmp://stream.taksimbilisim.com/tontv/bant1 http://www.taksimbilisim.com/tontvplayer/
Ç.Dardanelspor Maçları
Uydu Frekans : 12265 V 27500
 
Kastamonuspor 1966 Maçları
Uydu Frekans : 12559 V 27500
 
tvDEN - rtmp://stream.taksimbilisim.com/kanalf/bant1
Nazilli Belediyespor Maçları
Uydu Frekans :  12265 V  27500
 
Sivas Belediyespor Maçları
Uydu  Frekans : 12458 V 30000

Kadırga TV - http://yayin3.canlitv.com:1935/canlitv/kadirgatv/playlist.m3u8 http://www.kadirga.com.tr/?page_id=77
Arsinspor ve 1461 Trabzon‘in Maçları
Uydu Frekans : 11833 V  6250

KOCAELI TVhttp://www.kocaelitv.com.tr/canli.php http://kocaelitv.web.tv/
Kocaelispor Maçları
Uydu Frekans : 11977 H  27500

Bursa TV - rtmp://win1.yayin.com.tr/bursatv/bursatv http://www.bursatv.com.tr/bursa-tv-canli-yayin-2-video,2.html
İNEGÖLSPOR Maçları

Kanal 28 - rtmp://185.12.109.26/live/kanal28g https://www.kanal28.com.tr/CanliYayin
1926 Bulancakspor Maçları
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup

Manisa WEB TV  http://www.manisawebtv.com/
Manisa BB Maçları

ERT Şah TV Erzincan http://ertsahtv.com.tr/canliyayin
24 Erzincanspor Maçları

TRT Kurdi http://www.trt.net.tr/anasayfa/canli.aspx?y=tv&k=trt6
Amedspor, Şanlıurfaspor Maçları

KON TV http://www.kontv.com.tr/canliyayin
A.Selçukspor Maçlarını

2017-2018 Sezonunda Ligleri yayınlayacak Kanallar
Hangi Lig Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

2017-2018 Sezonunda Ligleri yayınlayacak Kanallar
*Almanya Bundesliga: Eurosport 2
*Almanya Kupası DFB Pokal: NTV Spor
*ABD MLS Major Lig: Eurosport 2 (D-Smart,Tivibu.Digitürk)
*Avusturya Ligi: Meltem TV
*Brezilya Serie A: BeIN Sports
*Belçika Pro Lig: NTV Spor
*Fransa Ligue 1: BeIN Sports
*Fransa Kupası: beIN SPORTS
*Copa Sudamericana: S SPORT
*Copa Libertadores: S SPORT
*Çin Süper Ligi: S SPORT
*Hollanda Eredivisie: Tivibu Spor
*MLS (Major League Soccer): EuroSport
*İngiltere Premier Lig : (D-Smart,Digitürk,TurkcellTV)
*İngiltere FA Cup: Tivibuspor
*İskoçya Ligi: Meltem TV
*İspanya La Liga: BeIN Sports
*Ispanya Kral Kupası - Copa Del Rey: ??
*İtalya Serie A: Tivibu Spor
*İtalya Kupası TIM: Tivibu Spor
*Polonya 1.Lig Ekstraklasa: Eurosport 2
*Portekiz Ligi: Tivibu Spor
*PTT 1. Lig: BeIN Sports
*Rusya Premier Lig: Tivibu Spor
*Rusya Kupası: Smart Spor
*Spor Toto Süper Lig: BeIN Sports
*TFF Süper Kupa: ATV - A Spor
*Ukrayna Premier Ligi: A Spor
*UEFA Şampiyonlar Ligi: Tivibu Spor - TRT 1 (Salı maçları TRT'de)
*UEFA Avrupa Ligi: Tivibu Spor - TRT Spor (1 Maç Şifresiz)
*Ziraat Türkiye Kupası: ATV - A Haber - A Spor - A2 TV
*Almanya Kupası DFB Pokal: ??

Basketbol
*Almanya Erkek Basketbol Ligi: Tivibu Spor
*Spor Toto Basketbol Ligi: BeIN Sports - NTV Spor
*THY Euroleague: BeIN Sports - TRT Spor
*Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi: TBF TV
*TBL Türkiye Kupası Basketbol: A Spor
*FIBA Şampiyonlar Ligi: S Sport
*PTT Kadınlar Basketbol Türkiye Kupası: Trt Spor
*İspanya Basketbol Ligi: Tivibu Spor
*NBA Basketbol: S SPORT
*Italya Erkek Basketbol Ligi: Tivibu Spor
*Ispanya Erkekler Basketbol Ligi: Tivibu Spor
*WNBA: -
*Kadınlar Basketbol Ligi: -

Diğer
*Diamond League: beIN Sports
*Plaj Voleybolu: NTV Spor
*CEV Voleybol Şampiyonlar Ligi: Smart Spor
*Hentbol Şampiyonlar Ligi: Smart Spor
*Voleybol Kadın ve Erkekler Türkiye Ligi: Smart Spor
*Hentbol Şampiyonlar Ligi: Smart Spor
*Moto GP: Smart Spor
*WWE Raw - Smackdown: S SPORT
*Boks Yayınları: A Spor - NTV Spor
*Wimbledon Tenis Turnuvası: beIN SPORTS
*NBA: beIN SPORTS - TV 8,5
*NCAA: Tivibu Spor
*Formula 1: S SPORT
*Formula E: NTV Spor
*FIBA Şampiyonlar Ligi: S SPORT
*UFC: S SPORT
*SUMO: S SPORT: S SPORT
*Rally Cross Race: S SPORT
*Redbull Air Race: S SPORT
*ATP 500 Tenis: S SPORT
*BARCA TV: S SPORT
*ESPN Spor Belgeselleri: S SPORT
*Buz Hokeyi Şampiyonlar Ligi: Sports TV
*Didi Buz Hokeyi Şampiyonlar Ligi: Sports TV
*Avrupa Kadınlar Hentbol Şampiyonası: Sports TV
*Masa Tenisi: Sports TV
*Yelken: Sports TV
*Yağlı Güreş: TRT - NTV Spor
*ATP 1000 Tenis Turnuvası: beIN Sports
*Vestel Venüs Sultanlar Ligi: -
*Efeler Ligi: -

*2018 Dünya Kupası Elemeleri: TV8
*Süper Lig özetleri: tr.beinsports.com
*Süper Lig Radyo: TRT Radyo

 

















radyo

radyo